Noc-nic

Oto on! DSCN7155 Przybył z przestworzy ratować nasze nieprzespane noce! Moja mama specjalnie wzięła wolne, żeby nam dostarczyć ten cud techniki i wynalazek wszech czasów. Cudowne urządzenie pojawiło się w domu około 12:30, a sam zainteresowany ujrzał je po 17, gdy wstał z drzemki. Wszak gdyby mu je pokazać przed popołudniowym snem, nie usnąłby. Ujrzał je zatem po drzemce, wprowadzony w tajniki tajemniczej tajemnicy za pomocą karty czuczu. Zobaczył, obmacał i od razu wiedział, co należy zrobić. Usiadł i powiedział „a-aa”. Najnaturalniejsza rzecz na świecie teraz będzie jeszcze bardziej naturalna. Dzięki nocnikowi w nocy nie  czeka nas żadna przykra niespodzianka. Tak przynajmniej twierdzi ofiarodawczyni cudownego tronu za 13,99. Noc-nic!

Reklamy

2 Responses to Noc-nic

 1. Maurycy Teo says:

  Gabryś jak miał 2 lata, nauczył się liczyć do 12 i znał wszystkie marki samochodów. Porozumiewał się pełnymi zdaniami. W wieku 3 lat znał literki i umiał przeczytać proste wyrazy.

  Z nocnika nauczył się korzystać po wielu bojach w wieku ok. 3 lat i dwóch miesięcy. Wszystko jeszcze przed Wami :). Napisz jak pierwszy raz świadomie się załatwi na nocniku :).

  Będzie wesoło teraz :P.

  • cytrynna says:

   Ależ ja się nie upieram jakoby noc-nic miał być teraz w pełni użyteczny. Ja nawet w owczym pędzie mu się opieram, mimo, ze koleżanka rówieśnika od pół roku sadza. U nas noc-nic będzie na razie zabawką, bo nie mam ochoty sprzątać stolców z dywanu. Ale kto chciał, ten zapewnił i mamy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s