Pies mu palce lizał

DSCN5458Obiecałam czytelnikom, że pokażę, jak synek interaktował ze zwierzaczkami. Synek interaktował z psami sąsiadów i odwiedzającymi ich innymi psami, zaś po drodze z kościoła zerwał się z ufnie podanej łapki i pobiegł do psa zza płotu, który to pies wyglądał groźnie. Synek jednak ufnie zapodał mu łapki, a pies zamiast odgryźć, czego się osobiście spodziewałam, zaczął owe ufne łapki lizać. Synek przekładał łapki przez róże dziury w płocie, a pies lizał i łasił się na pogłaski. Byliśmy przy nich przez ponad 10 minut gotowi w każdej chwili ratować psa, gdy z domu za płotem wyszedł właściciel i stłamsił psa, a nas nastraszył, że co jak ugryzie. Właściciel się schował po tej groźbie, ale niesmak pozostał.

Mieliśmy też jaszczurkę, ale nikt nie pozwolił synkowi jej terroryzować, bo on jednak jeszcze nie ma wyczucia. Jutro znów udajemy się na wieś i żywimy duże nadzieje, że drób, krowy i konie będą się pałętać wolno, a może i w Juszkach spotkamy kozę- tę co zeszłego września.

DSCN5464

DSCN5462

DSCN5402

DSCN5393

DSCN5387

DSCN5442

DSCN5421

DSCN5428

Reklamy

One Response to Pies mu palce lizał

  1. Maurycy Teo says:

    Jaszczurka wygląda jak salamandra. Zważywszy, że nie straciła ogona w szaleńczym galopie, to mogłaby nawet być salamandra, z tym że ja jestem łysy jeśli chodzi o rozpoznawanie gatunków przyrodniczych i pewnie Wy się znacie lepiej na tym.

    Ale jeśli to salamandra, to nie jaszczurka, gdyż salamandra to płaz, a jaszczurka to gad, ale ja nie wiem, czy to salamandra…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s