O mnie

DSCN3152Blog jest o świecie misiów, czyli o nas, o naszych dziwactwach, których nikt nie rozumie i o tych, które rozumieją nieliczni.

Świat misiów jest jednocześnie światem stworzeń, czyli potomków których sobie urodziliśmy (na razie mamy Przedtomka, Tomka i Potomkę).

Nieodłącznym elementem naszego świata są także pobratyŃcy. Kim są pobratyŃcy, nie wie jeszcze żaden czytelnik (wpis programowy na ten temat jeszcze nie powstał i nie wiadomo kiedy powstanie). Ma to coś wspólnego z naszym zielonym Lanosem, którego się nie pozbędziemy, choć ludzie pytają nas o to równie często jak o to, kiedy w końcu pójdę do pracy. EDIT: być może fakt narodzin Potomki wpłynie na naszą przesiadkę do bardziej „rodzinnego” auta.

Mieszkamy w Misim Domku i jest nam w nim dobrze. Mamy zmywarkę i schowek na bałagan oraz wodę, światło i gaz, a także fruwający internet o najmniejszej oferowanej prędkości. EDIT: Ostatnio dostawca nam za darmo przyspieszył internet do 60 Mb/s, bo wycofał już usługę najwolniejszego internetu.

Kiedyś był to blog o jedzeniu, książkach i szyciu. Jedzenie dalej jest dla nas ważne i jemy coś codziennie. Książki są dalej bardzo ważne i wciąż je gromadzimy, a czytamy w miarę możliwości. Mniej niż by się chciało, ale wciąż więcej niż statystyczny. A do szycia wciąż wzdycham. Mam na czym szyć i mam z czego, ale nie mam kiedy (coś jak ten kawał o studencie, żołnierzu i filozofie). Czasem przestawiam priorytety i szyję jakieś szałowe przebranie do przedszkola. Od niedawna mam też wypasiony robot kuchenny i mogę sama mielić polędwicę burgery.

Na zdjęciu wyglądam niekorzystnie, mam zdjęcia, na których wyglądam lepiej i naprawdę też wyglądam lepiej niż na tym zdjęciu, ale ono tu powisi na znak mojego braku kompleksów i dystansu do siebie.

Napisz do mnie:

mail

Reklamy

3 Responses to O mnie

  1. Mąż says:

    Najlepsza Kobieta Świata!

  2. Kasia says:

    Cytrynno droga! Jak się można z Tobą skontaktować? 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s